Vložky do topánok na mieru - Klenba - individuálna (na mieru)

Francúzsky výrobca Sidas už od roku 1975 vyvíja technológie výroby vložiek na mieru podľa chodidla zákazníka. Vložky do topánok na mieru Sidas Custom sú vyrobené z termoplastických a ďalších funkčných materiálov, ktorých skladba je zvolená podľa aktivity, pre ktorú sú vložky učené.

Sidas má v kolekcii individuálne ortopedické vložky na každodenné použitie (Custom Multi a Custom Multi Slim) a tiež širokú škálu vložiek vyladenú pre jednotlivé športy.

Napríklad vložky na mieru do lyžiarskych topánok sú tuhé, aby bola maximalizovaná stabilita a prenos síl z nohy na topánku a dlhšie smerom na lyži. Individuálne vložky do topánok na bežné nosenie alebo vložky do bežeckej obuvi sú vyrobené z flexibilných materiálov, aby bola podporená stabilita a tlmenie, ale pri tom nebola obmedzená prirodzená funkcia chodidla.

Výrobu vložiek na mieru Sidas Custom poskytujú odborne vyškolení profesionáli s potrebnými skúsenosťami a vybavením. Na vymodelovanie odtlačku chodidla, podľa ktorého sa potom vložky do topánok na mieru tvarujú, sú potrebné dva špeciálne gélové vaky. Ďalej je potrebné disponovať pecou Sidas, v ktorej sa vložky nahrejú na presnú teplotu, a to len v oblastiach, kde je to potrebné (od päty pod pozdĺžnou a priečnou klenbou).

Pokiaľ chcete pre svoje chodidlá to najlepšie, Sidas Custom sú vložky na mieru 100% prispôsobené špecifikám vášho chodidla.

Poradca