Vyhrievané ponožky

Kvalitné vyhrievané lyžiarske ponožky vyrobené v Európe, ale aj vyhrievané ponožky pre outdoor a ďalšie športy. Energiu na vyhrievanie ponožiek Therm-ic zaisťujú kvalitné akumulátory, tie vo verzii s Bluetooth umožňujú nastavenie výkonu vyhrievania aj pomocou aplikácie v mobilnom telefóne.

Nová technológia S.E.T® = Smart Elastic Technology
Therm-ic má na využitie v oblečení (vyhrievané ponožky, rukavice, funkčnú bielizeň ap.) patentovanú novú technológiu, ktorá vedie vyhrievanie v jemnom a elastickom šve, takže nie je obmedzená pružnosť a presný fit ponožiek. Preto novú technológiu nájdeme aj na športových modeloch ponožiek. U ponožiek je vyhrievanie S.E.T umiestnené zo spodnej aj hornej strany prstov na nohách, hrejú cirkulárne v najdôležitejších miestach.

Overená technológia Fusion – vyhrievanie zo spodnej aj hornej strany v oblasti prstov na nohách
Pokiaľ máte studené prsty na nohách, oceníte vyhrievané ponožky Therm-ic so systémom Fusion. Tie majú vykurovacie teleso umiestnené ako pod prstami, tak je vyvedené aj hore nad prstami. Tak je docielené rovnomerné zahrievanie na chlad najcitlivejších miest, teda prstov na nohách.

Všetky ponožky s vyhrievaním Therm-ic, dámske aj pánske, majú vždy podiel Merino vlny, ktorá okrem skvelých izolačných vlastností taktiež obmedzuje množenie baktérií, a teda brzdí nepríjemné zápachy.

Pokiaľ nie sú už v sete, k ponožkám treba kúpiť aj akumulátory S-Pack (vyrobené v Ázii).

Therm-ic - špecialista nielen na vyhrievané ponožky

Poradca

Správna údržba predĺži životnosť batérií vyhrievaných rukavíc a ponožiek

Správna údržba predĺži životnosť batérií vyhrievaných rukavíc a ponožiek

Batérie sú zdrojom tepla vyhrievaných ponožiek a rukavíc. Bez funkčných batérií vyhrievané ponožky, vložky a rukavice neposkytujú pohodlie, na ktoré ste pri lyžovaní alebo turistike zvyknutí. Preto je potrebné batériám venovať maximálnu starostlivosť a správne ich skladovať.

Použitím týchto niekoľkých tipov na údržbu môžete predĺžiť životnosť svojich batérií zo 150 na takmer 500 životných cyklov! S osvedčeným postupom starostlivosti o batérie môžete strojnásobiť životnosť a účinnosť svojich batérií a teda aj vyhrievaných rukavíc a ponožiek.


Ako ovládať vyhrievané oblečenie mobilnou aplikáciou

Ako ovládať vyhrievané oblečenie mobilnou aplikáciou

Mobilná aplikácia Therm-ic Heat Control umožňuje ovládať batérie, vybavené technológiou Bluetooth - batérie S-Pack a C-Pack s označením "B" a taktiež vyhrievané bundy a vesty, spojené s powerbankou cez kábel U-Pack.

Ďalej