O nás

Sidas – your foot company

Sidas logo

Od roku 1975 sa francúzsky Sidas venuje starostlivosti o chodidlá a nohy. Začalo to vývojom termoplastických individuálne tvarovaných vložiek do lyžiarskych topánok. Odvtedy sa portfólio Sidas rozrástlo o veľkú škálu vložiek do topánok pre rôzne športy, o športové ponožky vysokej kvality, veľký dôraz je kladený na bootfitting a všetko súvisiace s úpravami nielen lyžiarskych topánok. Kolekciu dopĺňajú aj prípravky na ochranu kĺbov a kože na nohách. Pre Sidas je noha vždy na prvom mieste.

Therm-ic – špecialista na vyhrievanie a termoreguláciu

Therm-ic logo

Francúzska značka Therm-ic sa od počiatku venuje vývoju vyhrievaného športového vybavenia. Vyhrievané papuče do lyžiarskych topánok, vyhrievané rukavice, vyhrievané ponožky, vyhrievané vložky do topánok. Skúsenosti s termoreguláciou Therm-ic zužitkoval pri vývoji outdoorovej kolekcie ponožiek, ktoré sú zložením aj pletením optimalizované pre rôzne teplotné rozsahy.


All mountain sport s.r.o. – distribútor pre ČR a SK

All mountain sport logo

Spoločnosť All mountain sport s.r.o. je distribútorom značiek Sidas a Therm-ic na českom a slovenskom trhu. Sústredíme sa len na sortiment týchto dvoch francúzskych značiek, naším cieľom je poskytovať pre našich zákazníkov kvalitný servis a poradenstvo.

Členovia nášho tímu:

Petr Havelka – obchod

Petr Havelka - Sidas.cz

 

Veronika Bezpalcová – zákaznícky servis

Veronika Bezpalcová - Sidas.cz

 

Aleš Holub – obchod

Aleš Holub - Sidas.cz