Lyžiarske ponožky

Lyžiarske ponožky Sidas sú určené pre športových lyžiarov a lyžiarky. Majú nižší objem materiálu a veľa elastanu (skvele sedia na nohe), takže umožňujú presnejší a rýchlejší prenos síl z nohy na topánky a následne na lyže. Sidas má 2 kategórie lyžiarskych ponožiek, všetky so zaujímavým pomerom Merino vlny.

Výkonnostné ponožky na lyžovanie Synergy Fit Line:  200 ihiel pri pletení ponožiek, tenká konštrukcia na presný prenos síl, silikónové vlákno Grip Yarn pre lepší kontakt s vložkou a topánočkou a lepšie usadenie na nohe, tesný fit blížiaci sa kompresným ponožkám, 7 veľkostí.
Športové ponožky na lyže Anatomic Line: 156 ihiel pri pletení lyžiarskych ponožiek, stredne tenká konštrukcia pre dobrý prenos informácií z nohy na topánku, športový fit, 4 veľkosti.

Komfortné lyžiarske podkolienky Therm-ic sú vyladené tak, aby v rámci termoregulácie poskytovali skvelú ochranu proti chladu. Lyžiarske ponožky s názvom Ultra Warm sú to najteplejšie, čo Therm-ic ponúka: vyhrievané lyžiarske ponožky. Extra Warm kolekcia zahŕňa najteplejšie merino lyžiarske ponožky bez vyhrievania, stredne zateplené sú ponožky na lyžovanie Therm-ic z kolekcie Warm.