Výrobca: SidasKód produktu: CSECUSKITOUG22_b2cDoprava a platba

89 EUR

Vložky do topánok, navrhnuté špeciálne pre skialpinizmus. Je nutné ich vytvarovať presne podľa nohy pomocou technológie Sidas Custom. viac

Skialpinistická vložka do topánok pre rekreačný skitouring s dôrazom na pohodlie počas celej túry. Zvyšuje pohodlie, stredová výstuha je dostatočne tuhá a stredne vysoká, takže chodidlu umožňuje presne kontrolovať cez topánku celú lyžu. Vrchná vrstva AMF je odolná a dobre odvádza vlhkosť. Zosilnenie päty zvyšuje komfort a poskytuje väčšiu presnosť a dôslednejší prenos síl do lyžiarskej topánky a následne do lyže.

Ide o polotovar vložiek v plochom prevedení. Vložky sú určené na 3D tvarovanie na mieru podľa odtlačku nohy zákazníka na špeciálnom tvarovacom zariadení. Možno zakúpiť iba v predajniach vybavených technológiou Sidas CUSTOM.

 Tvarovanie vložiek do topánok na mieru - Custom proces:

Zákazník si podľa špeciálneho postupu „vyšliapne“ odtlačok svojho chodidla do silikónových vakov. Odsatím vzduchu vaky stvrdnú a vytvoria sa formy presne podľa chodidiel zákazníka. Do týchto foriem sa vložia polotovary vložiek, rozohriate v tepelnom zariadení na potrebnú teplotu na tvarovanie, a zákazník sa na ne opäť postaví. Po vychladnutí zákazník získa 3D vložky do topánok vyrobené na mieru priamo len pre neho. Vložky Sidas Custom sa dajú ďalej vystužovať a upravovať.

Vložky do bot na míru - Sidas Custom

Video - tvarovanie vložiek do topánok Sidas Custom

Parametre
Aktivita skialp
Technológia Custom
Klenba individálna (na mieru)
Materiály termoplastické
Veľkosť XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XXL (46-48)
Určenie unisex