Výrobca: SidasKód produktu: CSECUGOLF12_b2cDoprava a platba

70 EUR

Anatomické vložky do topánok, určené na hranie golfu. Vložky je potrebné vytvarovať na mieru podľa odtlačku nohy zákazníka v predajni vybavenej technológiou Sidas Custom. Potom je vložka stopercentne prispôsobená vašim chodidlám. viac

Anatomické vložky pre hráčov golfu. Zmäkčenie päty pomáha tlmiť rázy, tvar a vlastnosti výstuhy pod klenbou kontrolujú pronáciu a stabilizujú chodidlá, a zabraňujú tak vzniku pľuzgierov a otlakov. Zmäkčenie pod kĺbom palca vedie k jeho presnému usadeniu, a teda lepšiemu a stabilnejšiemu držaniu tela pri odpale.

Ide o polotovar vložiek v plochom prevedení. Vložky sú určené na 3D tvarovanie na mieru podľa odtlačku nohy zákazníka na špeciálnom tvarovacom zariadení. Možno zakúpiť iba v predajniach vybavených technológiou Sidas Custom.

 

Rozmery v mm

 

Technické vlastnosti:

  1. Vrchný materiál (PEVA 2,5 mm) zvyšuje komfort
  2. Základňa Podiaflex® N* 1,3 mm je flexibilná a zaisťuje lepší prenos energie
  3. Poron ECO 2mm 1. metpad dáva hráčovi pri odpale spätnú väzbu
  4. TX výstuha päty 1,1 mm na podporu a stabilizáciu chodidla
  5. Podložka Confortene 2mm tlmí nárazy
  6. Zosilnenie TX Midfoot 1,1 mm poskytuje nohe väčšiu oporu

 Tvarovanie vložiek do topánok na mieru - Custom proces:

Zákazník si podľa špeciálneho postupu „vyšliapne“ odtlačok svojho chodidla do silikónových vakov. Odsatím vzduchu vaky stvrdnú a vytvoria sa formy presne podľa chodidiel zákazníka. Do týchto foriem sa vložia polotovary vložiek, rozohriate v tepelnom zariadení na potrebnú teplotu na tvarovanie, a zákazník sa na ne opäť postaví. Po vychladnutí zákazník získa 3D vložky do topánok vyrobené na mieru priamo len pre neho. Vložky Sidas Custom sa dajú ďalej vystužovať a upravovať.

Vložky do bot na míru - Sidas Custom

Video - tvarovanie vložiek do topánok Sidas Custom

Parametre
Aktivita golf
Technológia Custom
Klenba individálna (na mieru)
Materiály termoplastické
Veľkosť XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XXL (46-48)
Určenie unisex