Cena
119 EUR

Výrobca
Sidas

Kód produktu
CSECUCOMFME18_b2c

Zateplené vložky do lyžiarskych topánok s vlnou Merino, ktoré je potrebné vytvarovať technológiou Sidas Comfort priamo na vašu nohu. viac

Po vytvarovaní sa prispôsobia tvaru nohy lyžiara, stabilizujú pätu a rovnomerne rozkladajú tlak na celé chodidlo a vďaka tomu spresňujú prenos síl a ovládanie lyže. Hybridná konštrukcia vložky kombinuje syntetické vlákna (40 %), ktoré zlepšujú odolnosť a trvanlivosť, a vlnu Merino (60 %), ktorá prirodzene minimalizuje pachy a zaisťuje tepelný komfort. Možno zakúpiť iba v predajniach vybavených technológiou Sidas CUSTOM, kde bude zároveň prevedené tvarovanie na mieru.

Ide o polotovar vložiek v plochom prevedení. Vložky sú určené na 3D tvarovanie na mieru podľa odtlačku nohy zákazníka na špeciálnom tvarovacom zariadení. Možno zakúpiť iba v predajniach vybavených technológiou Sidas CUSTOM.

 

Technické vlastnosti:

  1. Hybridný vrchný materiál z vlny Merino pohlcuje pachy a zaisťuje tepelný komfort
  2. Pružná pena Podialène 2,5 mm po celej dĺžke vložky tlmí nárazy
  3. Vrstva Expertene chráni povrch vložky a zvyšuje komfort
  4. Výstuha Podiafix stabilizuje chodidlo, zosilnenie Transflux pätu
Tvarovanie vložiek do topánok na mieru - Custom proces:

Zákazník si podľa špeciálneho postupu „vyšliapne“ odtlačok svojho chodidla do silikónových vakov. Odsatím vzduchu vaky stvrdnú a vytvoria sa formy presne podľa chodidiel zákazníka. Do týchto foriem sa vložia polotovary vložiek, rozohriate v tepelnom zariadení na potrebnú teplotu na tvarovanie, a zákazník sa na ne opäť postaví. Po vychladnutí zákazník získa 3D vložky do topánok vyrobené na mieru priamo len pre neho. Vložky Sidas Custom sa dajú ďalej vystužovať a upravovať.

Vložky do bot na míru - Sidas Custom

Video - tvarovanie vložiek do topánok Sidas Custom

Parametre
Aktivita lyžovanie
Technológia Custom
Klenba individuálna (na mieru)
Veľkosť XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XXL (46-48)
Materiály merino, izolované, termoplastické, antibakteriálne
Určenie unisex