Sidas Custom Race Carbon Touring


Cena
159 EUR

Výrobca
Sidas

Kód produktu
CSECURACBTR22_b2c

Vložky do topánok, navrhnuté špeciálne pre skialpinizmus s najštíhlejšou závodnou konštrukciou. Je potrebné vytvarovať presne podľa nohy pomocou technológie Sidas Custom. viac

Závodná skialpinistická vložka do topánok so základňou Podiaflex zvyšuje pohodlie, ale predovšetkým výkon pri odraze. Stredová výstuha je tuhá a nie je príliš vysoká, takže chodidlu umožňuje presne kontrolovať cez topánku celú lyžu. Povrchová úprava je zvlášť priľnavá a bráni tak pohybu chodidla v topánke. Vrchná vrstva AMF je odolná a dobre odvádza vlhkosť. Celá vložka je ultraľahká, váži iba 45 g a vďaka úzkemu tvaru sa prispôsobí ako nohe, tak lyžiarskej topánke. Poskytuje viac priestoru v oblasti prstov, zvyšok chodidla pevne fixuje v skialpovej topánke.

Ide o polotovar vložiek v plochom prevedení. Vložky sú určené na 3D tvarovanie na mieru podľa odtlačku nohy zákazníka na špeciálnom tvarovacom zariadení. Možné zakúpiť iba v predajniach vybavených technológiou Sidas CUSTOM.

 Tvarovanie vložiek do topánok na mieru - Custom proces:

Zákazník si podľa špeciálneho postupu „vyšliapne“ odtlačok svojho chodidla do silikónových vakov. Odsatím vzduchu vaky stvrdnú a vytvoria sa formy presne podľa chodidiel zákazníka. Do týchto foriem sa vložia polotovary vložiek, rozohriate v tepelnom zariadení na potrebnú teplotu na tvarovanie, a zákazník sa na ne opäť postaví. Po vychladnutí zákazník získa 3D vložky do topánok vyrobené na mieru priamo len pre neho. Vložky Sidas Custom sa dajú ďalej vystužovať a upravovať.

Vložky do bot na míru - Sidas Custom

Video - tvarovanie vložiek do topánok Sidas Custom

Parametre
Aktivita skialp
Technológia Custom
Klenba individuálna (na mieru)
Veľkosť XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XXL (46-48)
Materiály termoplastické, antibakteriálne
Určenie unisex
Aktivita skialp
Technológia Custom
Klenba individuálna (na mieru)
Veľkosť XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XXL (46-48)
Materiály termoplastické, antibakteriálne
Určenie unisex