Vyhrievané rukavice

Kvalitné vyhrievané rukavice testované aj v tých najnáročnejších himalájskych podmienkach.

Kolekcia vyhrievaných rukavíc Therm-ic je široká. Nové rukavice s vyhrievaním s označením Boost majú výkonnejšie vykurovacie elementy, a preto aj v silných mrazoch dokážu rýchlejšie zahriať premrznuté prsty. Pre športových lyžiarov alebo tých, ktorí chcú mať aj vo veľkej zime cit v rukách, sú určené ľahšie a tenšie vyhrievané lyžiarske rukavice Therm-ic Power Gloves Ski Light Boost. Tento model má veľký rozsah veľkostí, je vhodný pre mužov aj ženy.

Špecificky tvarované dámske vyhrievané rukavice sa vyrábajú v prstovom prevedení (Therm-ic Ultra Heat Boost Gloves Women) aj ako dámske vyhrievané palčiaky (Therm-ic Ultra Heat Boost Mittens Women).

Francúzska značka Therm-ic sa špecializuje na vyhrievané produkty. Vyhrievané rukavice Therm-ic  boli na rukách šerpy Nirmala Purdžu aj pri prvom zimnom zdolaní osemtisícovky K2 bez použitia kyslíka.

Poradca


Starostlivosť o akumulátory Therm-ic

Starostlivosť o akumulátory Therm-ic

Batérie sú zásadnou súčasťou vyhrievaných rukavíc, ponožiek a vložiek Therm-ic. Aby akumulátory fungovali v dobrej kondícii čo najdlhšie, je potrebné sa o ne patrične starať. Pripravili sme stručný návod, ako sa o nabíjacie batérie Therm-ic starať pred prvým použitím vyhrievaných produktov, v priebehu zimy a tiež ako ich správne skladovať cez leto.


Správna údržba predĺži životnosť batérií vyhrievaných rukavíc a ponožiek

Správna údržba predĺži životnosť batérií vyhrievaných rukavíc a ponožiek

Batérie sú zdrojom tepla vyhrievaných ponožiek a rukavíc. Bez funkčných batérií vyhrievané ponožky, vložky a rukavice neposkytujú pohodlie, na ktoré ste pri lyžovaní alebo turistike zvyknutí. Preto je potrebné batériám venovať maximálnu starostlivosť a správne ich skladovať.

Použitím týchto niekoľkých tipov na údržbu môžete predĺžiť životnosť svojich batérií zo 150 na takmer 500 životných cyklov! S osvedčeným postupom starostlivosti o batérie môžete strojnásobiť životnosť a účinnosť svojich batérií a teda aj vyhrievaných rukavíc a ponožiek.

Ďalej