Výrobca: SidasKód produktu: CSECUBIKEPRO19_b2cDoprava a platba

89 EUR

Tvarovateľné vložky do topánok, vytvorené špeciálne pre cyklistiku v spolupráci s profesionálnym tímom cyklistov ASTANA. viac

Vložky s maximálnou podporou klenby na zlepšenie výkonu, pohodlie a zníženie únavy. Správne osové vedenie nohy má vplyv na účinnosť prenosu sily na bicykel, pohodlné šliapanie a obmedzenie nežiaducich pohybov v kolene. Vložky chránia kĺby proti mikrotraumám a prílišným vibráciám. Antibakteriálne a odolné vložky, vhodné na úzke chodidlá.

Ide o polotovar vložiek v plochom prevedení. Vložky sú určené na 3D tvarovanie na mieru podľa odtlačku nohy zákazníka na špeciálnom tvarovacom zariadení. Možno zakúpiť iba v predajniach vybavených technológiou Sidas Custom.

 

Technické vlastnosti:

  1. Vložky, určené na tepelné vytvarovanie presne na nohu užívateľa
  2. Antibakteriálna odolná AMF vrchná vrstva
  3. Pena z Expertenu pre lepší komfort a zníženie vibrácií
  4. Opora chodidla z materiálu Podiaflex
  5. Výstuhy Transflux stabilizujú pätu a podporujú správne postavenie tela

 Tvarovanie vložiek do topánok na mieru - Custom proces:

Zákazník si podľa špeciálneho postupu „vyšliapne“ odtlačok svojho chodidla do silikónových vakov. Odsatím vzduchu vaky stvrdnú a vytvoria sa formy presne podľa chodidiel zákazníka. Do týchto foriem sa vložia polotovary vložiek, rozohriate v tepelnom zariadení na potrebnú teplotu na tvarovanie, a zákazník sa na ne opäť postaví. Po vychladnutí zákazník získa 3D vložky do topánok vyrobené na mieru priamo len pre neho. Vložky Sidas Custom sa dajú ďalej vystužovať a upravovať.

Vložky do bot na míru - Sidas Custom

Video - tvarovanie vložiek do topánok Sidas Custom

Parametre
Aktivita cyklistika
Technológia Custom
Klenba individálna (na mieru)
Materiály termoplastické
Veľkosť XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XXL (46-48)
Určenie unisex