B2B - velkoobchod

Vážení obchodní partneri,
vítame vás v novom on-line e-shope Sidas/Therm-ic. Pokiaľ ste mali svoju B2B registráciu u spoločnosti svorto s.r.o., bola vám vytvorená registrácia s rovnakým prihlasovacím e-mailom. Prihlásite sa na adrese https://b2b.sidas.sk. Pokiaľ zatiaľ nemáte svoje heslo, využite prosím záložku Zabudnuté heslo, bude vám zo systému vygenerované.

Pozor, veľkoobchodné ceny a rozšírený sortiment nájdete len na https://b2b.sidas.sk, nie na stránke pre koncových klientov www.sidas.sk.

Ak máte otázky, potrebujete upraviť alebo skontrolovať svoje B2B prihlásenie, napíšte nám prosím na sidas@sidas.cz. Ďakujeme.


Žiadosť o B2B registrácii

Pokiaľ máte záujem o vytvorenie veľkoobchodnej registrácie, vyplňte formulár na tejto strane.

Po vyplnení všetkých údajov a odoslaní, bude vaša žiadosť posúdená a schválená naším pracovníkom. Následne dostanete na uvedený e-mail prihlasovacie údaje do systému, ktorými sa bude nutné vždy pred objednaním prihlásiť.

Radi by sme vás vopred upozornili, že veľkoobchodný účet udeľujeme len prevereným obchodným partnerom, ktorí predávajú svojim klientom sortiment vložiek do topánok, oblečenia, venujú sa bootfittingu ap.

Ďakujeme vám za pochopenie,
tím Sidas.sk/Sidas.cz