Cena
89 EUR

Výrobca
Sidas

Kód produktu
CSECUWISK12_b2c

Vložka do lyžiarskych topánok, tvarovaná presne podľa odtlačku vášho chodidla na komfortné lyžovanie. Môže byť použitá samostatne, ale najčastejšie je stabilizovaná výstuhami Heel alebo Transflux®. Je potrebné vytvarovať podľa odtlačku nohy v predajni s technológiou Sidas Custom. viac

Vložky SIDAS Custom WINTER SKI sú základným modelom tvarovateľnej vložky WINTER pre lyžiarov a korčuliarov. Konštrukcia vyvinutá tak, aby maximálne podporovala chodidlo po celej jeho dĺžke. Rozložením váhy na väčšiu plochu chodidla sa toto stabilizuje a noha tak minimálne mení svoj tvar pri zaťažení. Minimalizuje vznik otlakov a pľuzgierov. Pridaním pätného stabilizátora dosiahnete dokonalejšiu stabilitu vložky v obuvi. Ide o komfortné riešenie, nie lekársku ortézu.

Ide o polotovar vložiek v plochom prevedení. Vložky sú určené na 3D tvarovanie na mieru podľa odtlačku nohy zákazníka na špeciálnom tvarovacom zariadení. Možno zakúpiť iba v predajniach vybavených technológiou Sidas CUSTOM.

 

Rozmery v mm

 

Technické vlastnosti:

  1. Vrchný materiál Ionfoam® s tlmiacou a antibakteriálnou funkciou
  2. Výstuž Podiaflex® podporuje a stabilizuje chodidlá
  3. Podiafix® pomáha presnému prenosu síl

 Tvarovanie vložiek do topánok na mieru - Custom proces:

Zákazník si podľa špeciálneho postupu „vyšliapne“ odtlačok svojho chodidla do silikónových vakov. Odsatím vzduchu vaky stvrdnú a vytvoria sa formy presne podľa chodidiel zákazníka. Do týchto foriem sa vložia polotovary vložiek, rozohriate v tepelnom zariadení na potrebnú teplotu na tvarovanie, a zákazník sa na ne opäť postaví. Po vychladnutí zákazník získa 3D vložky do topánok vyrobené na mieru priamo len pre neho. Vložky Sidas Custom sa dajú ďalej vystužovať a upravovať.

Vložky do bot na míru - Sidas Custom

Video - tvarovanie vložiek do topánok Sidas Custom

Parametre
Aktivita lyžovanie, korčuľovanie
Technológia Custom
Klenba individuálna (na mieru)
Veľkosť XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XXL (46-48)
Materiály termoplastické, antibakteriálne
Určenie unisex
Aktivita lyžovanie, korčuľovanie
Technológia Custom
Klenba individuálna (na mieru)
Veľkosť XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XXL (46-48)
Materiály termoplastické, antibakteriálne
Určenie unisex