Cena
15 EUR

Výrobca
Sidas

Kód produktu
CSHACDRYBAWOOD19

EAN
3661267127083

Viac ako 5 ks
pár

Vysúšacie vrecká do topánok z prírodného materiálu, ktoré prirodzene sušia všetky typy vlhkej obuvi a dodávajú príjemnú vôňu. Vnútri je zo 100% cédrové drevo, ktoré absorbuje vlhkosť z topánok 4x rýchlejšie ako pri sušení na vzduchu. Vkladá sa do obuvi hneď po behu, turistike, lezení… Vhodné na použitie do každodennej obuvi – topánky vysušia a osviežia a vďaka menej vlhkosti je obmedzené množenie plesní a baktérií. viac

Prírodné sušiče obuvi Sidas Cedar Wood Dryer Bags sa dodávajú v páre a sú plnené cédrovým drevom. Cédrové drevo je známe pre svoje vlastnosti: absorbuje vlhkosť a príjemne vonia. Tieto vysúšacie vrecká do topánok na prírodnej báze vysušia topánky 4x rýchlejšie ako pri sušení na vzduchu. Vo vysušenej obuvi sa výrazne obmedzí alebo zamedzí množeniu baktérií a plesní.

Po každom použití vložte sáčok do bežeckých, turistických, lezeckých alebo každodenných topánok a nechajte cédrové drevo robiť svoju prácu. Pre optimálne využitie nechajte vysúšacie vrecká v obuvi cez noc. Vôňa cédrového dreva navyše zanechá príjemnú arómu vo vašej športovej i bežnej obuvi.

 

Technické vlastnosti:

  • Absorbuje vlhkosť z topánok 4x rýchlejšie ako pri sušení na vzduchu.
  • Odstraňuje nepríjemné pachy - vďaka absóbcii vhlkosti obmedzuje množenie baktérií a plesní.
  • Vyrobené zo 100% prírodného cédrového dreva a polyesterovej tkaniny (obal musí byť z funkčného materiálu transportujúceho vlhkosť, aby sa vlhkosť mohla rýchlo presunúť z topánok do cédrového dreva vo vnútri sáčkov).
  • Opakovane použiteľný sušič s dlhou životnosťou.
  • Pri pravidelnom používaní je overená účinnosť medzi 6 mesiacmi a 1 rokom.


Návod na použitie:

  • Po športovom výkone alebo na konci dňa si vyzujte topánky a vložte do topánok vysúšacie vrecká z cédrového dreva.
  • Nechajte ich v obuvi cez noc alebo do ďalšieho športového výkonu.
  • Môžete ich vložiť dovnútra po umývaní/čistení obuvi pre rýchlejšie sušenie bez toho, aby ste si topánky poškodili.

 

Parametre
Materiály cédrové drevo
Materiály cédrové drevo