Zimné vložky do topánok - Klenba - individuálna (na mieru)

Ortopedicky tvarované zimné vložky, ktoré skvele držia teplo v oblasti chodidiel. Zimné vložky do topánok Sidas sú lepšie odizolované, aby spolu s 3D podporou pozdĺžnej klenby poskytovali aj lepší tepelný komfort. Vložky do topánok s Merino vlnou pridávajú aj kladné vlastnosti tohto prírodného materiálu, teda lepšiu termoreguláciu a odolnosť proti množeniu baktérií a tvorbe nepríjemných zápachov.

Zimné vložky do topánok s podporou klenby lepšie usadia nohu v topánke, zlepšia stabilitu pri jazde dole, vylepšia ovládanie zjazdových a skialpových lyží a bežiek, vďaka lepšiemu osovému postaveniu chodidla a členku pomôžu obmedziť aj bolesti a preťaženie ďalších kĺbov dolných končatín.

Vložky z radu 3D majú univerzálnu podporu klenby, vložky do topánok Sidas 3Feet rešpektujú 3 typy klenby (nízka, stredná, vysoká), zimné vložky Custom a My Fit sa tvarujú u špecialistov podľa chodidla zákazníka.

Pre športové aktivity v chladnom počasí odporúčame vhodné technické merino ponožky, ktoré vďaka prírodnej vlne poskytnú výbornú termoreguláciu.

Poradca


Ako určiť klenbu chodidla? Sidas 3Feet

Ako určiť klenbu chodidla? Sidas 3Feet

Vložky 3Feet sa vyberajú podľa klenby používateľa. Pre nízku klenbu sú určené 3Feet vložky LOW, pre strednú klenbu vložky označené MID a pre vysokú klenbu modely HIGH. Aby ste vedeli, aký variant vložiek Sidas 3Feet vybrať, je potrebné zmerať výšku klenby chodidla.