Vyhrievané vložky do topánok - Veľkosť - M (39-41)

Vložky do topánok s vyhrievaním od francúzskeho výrobcu Therm-ic nájdu uplatnenie najmä v lyžiarskej obuvi. Vyhrievané vložky do topánok Therm-ic Heat 3D sú anatomicky tvarované a poskytujú tak nielen tepelný komfort, ale aj podporu klenby.

Ploché vyhrievané vložky Therm-ic Heat Flat sú univerzálnym riešením pre tých, ktorí nevyžadujú podporu pozdĺžnej klenby.

Pomocou sady Therm-ic Heat Kit vám bootfiteri môžu dodať vyhrievanie aj do individuálne tvarovaných vložiek Sidas Custom, čo je najvyšší rad vložiek na mieru presne podľa vášho chodidla.

K vyhrievacím vložkám do topánok Therm-ic je potrebné vybrať akumulátor C-Pack. Vyrába sa v kapacitách 1300 a 1700, verzia obsahujúca dodatok B, teda Bluetooth (C-Pack 1300B a 1700B) ponúkajú možnosť ovládania ohrevu vložiek v 10 stupňoch pomocou chytrej aplikácie v telefóne.

Poradca

Vyhrievané topánky alebo radšej vyhrievané ponožky?

Vyhrievané topánky alebo radšej vyhrievané ponožky?

Vyhrievané topánky je možné získať dvoma spôsobmi - niektoré špeciálne pevné topánky (lyžiaky, pracovné topánky) sa už dodávajú s integrovaným vyhrievaním, lyžiarske topánky s integrovanou vyhrievanou vnútornou topánočkou - také topánky väčšinou nesú označenie HEAT. Do ktorýchkoľvek topánok je potom možné doplniť vyhrievané vložky, ale môže to mať svoje úskalia. Najuniverzálnejšie použitie tak majú vyhrievané ponožky, ktoré je možné použiť do akýchkoľvek topánok.


Starostlivosť o akumulátory Therm-ic

Starostlivosť o akumulátory Therm-ic

Batérie sú zásadnou súčasťou vyhrievaných rukavíc, ponožiek a vložiek Therm-ic. Aby akumulátory fungovali v dobrej kondícii čo najdlhšie, je potrebné sa o ne patrične starať. Pripravili sme stručný návod, ako sa o nabíjacie batérie Therm-ic starať pred prvým použitím vyhrievaných produktov, v priebehu zimy a tiež ako ich správne skladovať cez leto.


Správna údržba predĺži životnosť batérií vyhrievaných rukavíc a ponožiek

Správna údržba predĺži životnosť batérií vyhrievaných rukavíc a ponožiek

Batérie sú zdrojom tepla vyhrievaných ponožiek a rukavíc. Bez funkčných batérií vyhrievané ponožky, vložky a rukavice neposkytujú pohodlie, na ktoré ste pri lyžovaní alebo turistike zvyknutí. Preto je potrebné batériám venovať maximálnu starostlivosť a správne ich skladovať.

Použitím týchto niekoľkých tipov na údržbu môžete predĺžiť životnosť svojich batérií zo 150 na takmer 500 životných cyklov! S osvedčeným postupom starostlivosti o batérie môžete strojnásobiť životnosť a účinnosť svojich batérií a teda aj vyhrievaných rukavíc a ponožiek.

Ďalej