Vyhrievané vložky do topánok - Therm-ic

Vložky do topánok s vyhrievaním od francúzskeho výrobcu Therm-ic nájdu uplatnenie najmä v lyžiarskej obuvi. Vyhrievané vložky do topánok Therm-ic Heat 3D sú anatomicky tvarované a poskytujú tak nielen tepelný komfort, ale aj podporu klenby.

Ploché vyhrievané vložky Therm-ic Heat Flat sú univerzálnym riešením pre tých, ktorí nevyžadujú podporu pozdĺžnej klenby.

Pomocou sady Therm-ic Heat Kit vám bootfiteri môžu dodať vyhrievanie aj do individuálne tvarovaných vložiek Sidas Custom, čo je najvyšší rad vložiek na mieru presne podľa vášho chodidla.

K vyhrievacím vložkám do topánok Therm-ic je potrebné vybrať akumulátor C-Pack. Vyrába sa v kapacitách 1300 a 1700, verzia obsahujúca dodatok B, teda Bluetooth (C-Pack 1300B a 1700B) ponúkajú možnosť ovládania ohrevu vložiek v 10 stupňoch pomocou chytrej aplikácie v telefóne.

Poradca

Správna údržba predĺži životnosť batérií vyhrievaných rukavíc a ponožiek

Správna údržba predĺži životnosť batérií vyhrievaných rukavíc a ponožiek

Batérie sú zdrojom tepla vyhrievaných ponožiek a rukavíc. Bez funkčných batérií vyhrievané ponožky, vložky a rukavice neposkytujú pohodlie, na ktoré ste pri lyžovaní alebo turistike zvyknutí. Preto je potrebné batériám venovať maximálnu starostlivosť a správne ich skladovať.

Použitím týchto niekoľkých tipov na údržbu môžete predĺžiť životnosť svojich batérií zo 150 na takmer 500 životných cyklov! S osvedčeným postupom starostlivosti o batérie môžete strojnásobiť životnosť a účinnosť svojich batérií a teda aj vyhrievaných rukavíc a ponožiek.


Ako ovládať vyhrievané oblečenie mobilnou aplikáciou

Ako ovládať vyhrievané oblečenie mobilnou aplikáciou

Mobilná aplikácia Therm-ic Heat Control umožňuje ovládať batérie, vybavené technológiou Bluetooth - batérie S-Pack a C-Pack s označením "B" a taktiež vyhrievané bundy a vesty, spojené s powerbankou cez kábel U-Pack.

Ďalej