Vyhrievané vesty - Aktivita - skialp

Pánske aj dámske vyhrievané vesty francúzskeho výrobcu Therm-ic, ktorý sa špecializuje na vyhrievanie a termoreguláciu. Vyhrievanú vestu je možné napojiť na ľubovoľnú powerbanku a vďaka Bluetooth modulu je možné vyhrievací výkon ovládať pomocou aplikácie v smartfóne.

Vyhrievaná vesta má kvalitnú značkovú syntetickú izolačnú výplň a je k dispozícii v dámskom aj pánskom prevedení.

Poradca

Starostlivosť o batérie: údržba predĺži životnosť batérií

Starostlivosť o batérie: údržba predĺži životnosť batérií

Batérie sú zdrojom tepla vyhrievaných ponožiek a rukavíc. Bez funkčných batérií vyhrievané ponožky, vložky a rukavice neposkytujú pohodlie, na ktoré ste pri lyžovaní alebo turistike zvyknutí. Preto je potrebné batériám venovať maximálnu starostlivosť a správne ich skladovať.

Použitím týchto niekoľkých tipov na údržbu môžete predĺžiť životnosť svojich batérií zo 150 na takmer 500 životných cyklov! S osvedčeným postupom starostlivosti o batérie môžete strojnásobiť životnosť a účinnosť svojich batérií a teda aj vyhrievaných rukavíc a ponožiek.


Ako ovládať vyhrievané oblečenie mobilnou aplikáciou

Ako ovládať vyhrievané oblečenie mobilnou aplikáciou

Mobilná aplikácia Therm-ic Heat Control umožňuje ovládať batérie, vybavené technológiou Bluetooth - batérie S-Pack a C-Pack s označením "B" a taktiež vyhrievané bundy a vesty, spojené s powerbankou cez kábel U-Pack.

Ďalej