Vyhrievané rukavice - Veľkosť - S-8

Kolekcia vyhrievaných rukavíc Therm-ic je široká. Nové vyhrievané rukavice z kolekcie Ultra Heat Boost majú výkonnejšie vyhrievacie elementy, a preto aj v silných mrazoch dokážu rýchlejšie zahriať premrznuté prsty. Pre športových lyžiarov alebo tých, ktorí chcú mať aj vo veľkej zime cit v rukách, sú určené ľahšie a tenšie rukavice s vyhrievaním Therm-ic Power Gloves Ski Light.

Francúzska značka Therm-ic sa špecializuje na vyhrievané produkty. Vyhrievané rukavice Therm-ic Power Gloves Light+ boli na rukách šerpy Nirmala Purdžu aj pri prvom zimnom zdolaní osemtisícovky K2 bez použitia kyslíka.

Poradca


Starostlivosť o batérie: údržba predĺži životnosť batérií

Starostlivosť o batérie: údržba predĺži životnosť batérií

Batérie sú zdrojom tepla vyhrievaných ponožiek a rukavíc. Bez funkčných batérií vyhrievané ponožky, vložky a rukavice neposkytujú pohodlie, na ktoré ste pri lyžovaní alebo turistike zvyknutí. Preto je potrebné batériám venovať maximálnu starostlivosť a správne ich skladovať.

Použitím týchto niekoľkých tipov na údržbu môžete predĺžiť životnosť svojich batérií zo 150 na takmer 500 životných cyklov! S osvedčeným postupom starostlivosti o batérie môžete strojnásobiť životnosť a účinnosť svojich batérií a teda aj vyhrievaných rukavíc a ponožiek.

Ďalej