Vyhrievané bundy - Therm-ic

Vyhrievané bundy Therm-ic v dámskom aj pánskom prevedení sú vyrobené z kvalitných materiálov so syntetickou izolačnou náplňou, ktorá je vo vhodných miestach z prednej aj zadnej strany doplnená o vykurovacie elementy, ktoré je možné napájať z ľubovoľnej powerbanky. Pomocou USB modulu s Bluetooth je možné u vyhrievaných búnd regulovať plynule ich výkon.

Tepelnú pohodu nielen na lyžiarskom svahu bezpečne zvýši vyhrievaná bunda Therm-ic, vďaka vykurovacím elementom aj kvalitnej značkovej izolácii Primaloft.

Francúzsky Therm-ic sa špecializuje na vyhrievanie (nielen na bundy s vyhrievaním, ale aj vesty, ponožky, vložky) a termoreguláciu, svoje dlhoročné know-how uplatňuje v produktoch určených na zimné športy, outdoor aj každodenné nosenie.

Poradca

Tabuľka veľkostí – vyhrievané vesty a bundy Therm-ic

Tabuľka veľkostí – vyhrievané vesty a bundy Therm-ic

Tabuľka s rozmermi vyhrievaných búnd a viest Therm-ic. Keďže je vyhrievané oblečenie navrhnuté tak, aby presne sedelo na tele a teplo sa čo najlepšie šírilo k telu, v prípade, že preferujete pohodlie, zvoľte o jedno číslo väčšiu veľkosť, než akú bežne nosíte.


Správna údržba predĺži životnosť batérií vyhrievaných rukavíc a ponožiek

Správna údržba predĺži životnosť batérií vyhrievaných rukavíc a ponožiek

Batérie sú zdrojom tepla vyhrievaných ponožiek a rukavíc. Bez funkčných batérií vyhrievané ponožky, vložky a rukavice neposkytujú pohodlie, na ktoré ste pri lyžovaní alebo turistike zvyknutí. Preto je potrebné batériám venovať maximálnu starostlivosť a správne ich skladovať.

Použitím týchto niekoľkých tipov na údržbu môžete predĺžiť životnosť svojich batérií zo 150 na takmer 500 životných cyklov! S osvedčeným postupom starostlivosti o batérie môžete strojnásobiť životnosť a účinnosť svojich batérií a teda aj vyhrievaných rukavíc a ponožiek.

Ďalej