Vnútorné papuče - Aktivita - skialp

Veľmi dôležitou súčasťou každej lyžiarskej a skialpovej topánky je vnútorná papuča, ktorá obopína nohu lyžiarov a cez ňu sa prenášajú impulzy ďalej na skelet a následne na lyži. Keď pôvodná papuča už nespĺňa svoju funkciu, máte atypickú nohu a štandardná papuča nefunguje správne, alebo vyžadujete presný fitting a lepší výkon a prenos síl, môžete si dokúpiť novú tvarovateľnú papuču od Sidasu.

Sidas dlhodobo vyvíja dva typy papučí do lyžiarskych topánok. Precízne usadenie nohy v topánke, presnosť a výkon poskytujú vypeňovacie papuče. Pri procese vypenenia je do papuče pod tlakom vstreknutá dvojzložková PU pena, ktorá presne vyplní priestor okolo nohy. Predstavujú unikátnu rovnováhu medzi výkonom, usadením nohy a komfortom.

Ďalej v ponuke Sidas nájdete plne teplom tvarovateľné vnútorné papuče, ktoré je možné pomocou teplovzdušnej rúry Confor'fit Oven alebo zariadenia Fitsystem nahriať a natvarovať podľa nohy zákazníka. Ponúkajú rovnováhu medzi výkonom a pohodlím.

Papuče Sidas nemožno kúpiť on-line, sú dostupné len u skúsených bootfitterov, ktorí ich zákazníkom správne vytvarujú podľa ich nohy.

Poradca