Vložky do turistických topánok - Aktivita - outdoor

Outdoorové vložky do topánok Sidas s anatomickou podporou klenby sú navrhnuté do turistických a trekových topánok. Voľba materiálov poskytuje vyššie tlmenie a komfort aj pri dlhších túrach so záťažou.

Vložky do turistických topánok vďaka podpore pozdĺžnej klenby a pätovej miske lepšie usadia nohu, zvýšia stabilitu pri chôdzi na nerovnom povrchu, vďaka lepšiemu osovému postaveniu pomôžu zmierniť nežiaduce pohyby a zaťaženie členkov, následne kolien, bedier a chrbta. Chodidlo sa tiež tak rýchlo neunaví, zvládnete bezpečnejšie dlhšie túry a regenerácia je rýchlejšia.

Trekové vložky do topánok Sidas Outdoor 3D majú strednú podporu klenby, v rade 3Feet je možné voliť vložky vhodné pre 3 typy klenby (nízka, stredná a vysoká). Vložky do pohoriek z radu Custom a My Fit sa tvarujú u špecialistov individuálne podľa tvaru chodidla.

Poradca


Ako určiť klenbu chodidla? Sidas 3Feet

Ako určiť klenbu chodidla? Sidas 3Feet

Vložky 3Feet sa vyberajú podľa klenby používateľa. Pre nízku klenbu sú určené 3Feet vložky LOW, pre strednú klenbu vložky označené MID a pre vysokú klenbu modely HIGH. Aby ste vedeli, aký variant vložiek Sidas 3Feet vybrať, je potrebné zmerať výšku klenby chodidla.