Sušiče topánok - Technológia - Napájanie USB

Dobre vysušené lyžiarske aj klasické topánky či rukavice poskytujú výrazne lepší tepelný komfort a tiež neposkytujú vhodné prostredie na množenie baktérií, preto sa tak obmedzuje aj tvorba nepríjemného zápachu. Sušiče topánok Therm-ic majú výkonný fukár teplého vzduchu, vďaka čomu je sušenie výrazne efektívnejšie ako s menšími sušičmi bez ventilátora. Doba vysúšania obuvi je znateľne kratšia, s jedným prístrojom môžete postupne vysušiť viac premočených topánok, rukavíc. Ventilátor vo sušičoch lyžiarskych topánok Therm-ic je príjemne tichý.

Therm-ic Refresher je sušič lyžiarskych topánok aj ďalšej obuvi, ktorý má navyše UV žiarenie, vďaka čomu je ešte účinnejšia eliminácia baktérií a plesní. Navyše má tento sušič aj časovač.

Poradca

Ako na účinné vysúšanie topánok

Ako na účinné vysúšanie topánok

Vysúšanie topánok riešil niekedy snáď každý, naši predkovia používali triky ako vypchanie topánok savým novinovým papierom alebo vkladanie ohriatych kameňov do topánok. Moderné sušiče topánok poskytujú výrazne lepšie možnosti, len treba nájsť vhodné riešenie, ktoré bude efektívne pre určitý šport v tej forme, v ktorej ho prevádzkujete. Existujú sušiče obuvi prírodné, elektrické, mobilné, sušiče do auta alebo na domáce sušenie, ale aj špeciálne sušiče lyžiarskych topánok alebo sušič lezečiek.