Sušiče topánok - Technológia - časovač

Dobre vysušené lyžiarske aj klasické topánky a rukavice poskytujú výrazne lepší tepelný komfort a tiež neposkytujú vhodné prostredie na množenie baktérií, preto sa tak efektívne obmedzuje aj tvorba nepríjemného zápachu. Sušiče topánok Therm-ic majú výkonný fukár teplého vzduchu, vďaka čomu je vysúšanie obuvi výrazne efektívnejšie ako s menšími modelmi bez ventilátora. Doba vysúšania rukavíc, lyžiarskych a iných topánok je znateľne kratšia, s jedným prístrojom môžete postupne vysušiť viac párov vlhkého vybavenia. Ventilátor vo sušičoch Therm-ic je príjemne tichý a účinný. Teplota vzduchu na výstupe z trubíc je cca 45 ° C, takže nehrozí prehriatie vložiek, skeletov ap. a ich prípadná deformácia, ako to môže byť u lacných sušičov, kde nie je presná kontrola vyhrievacej teploty.

Therm-ic Refresher je kompaktný sušič lyžiarskych topánok a rukavíc, ktorý má navyše UV žiarenie, vďaka čomu je ešte účinnejšia eliminácia baktérií a plesní. Navyše má tento sušič aj časovač na 1, 3 a 6 hodín.

Poradca

Ako na účinné vysúšanie topánok

Ako na účinné vysúšanie topánok

Vysúšanie topánok riešil niekedy snáď každý, naši predkovia používali triky ako vypchanie topánok savým novinovým papierom alebo vkladanie ohriatych kameňov do topánok. Moderné sušiče topánok poskytujú výrazne lepšie možnosti, len treba nájsť vhodné riešenie, ktoré bude efektívne pre určitý šport v tej forme, v ktorej ho prevádzkujete. Existujú sušiče obuvi prírodné, elektrické, mobilné, sušiče do auta alebo na domáce sušenie, ale aj špeciálne sušiče lyžiarskych topánok alebo sušič lezečiek.