Therm-ic Ultra Warm Performance Socks S.E.T - Veľkosť: 42-44


Výrobca: Therm-icKód produktu: T45-3100-002_04 EAN: 3661267322020 Doprava a platba

100 EUR
Varianta neexistuje
Viac ako 5 ks
pár

Nové športové vyhrievané ponožky Therm-ic S.E.T® Ultra Warm Performance sú určené pre skúsených lyžiarok a lyžiarov, ktorí majú presne padnúce športové topánky a vyžadujú lyžiarske ponožky zodpovedajúce gramáže a strihu. Optimálne sedia na nohe a padnú aj do tesných lyžiarskych a skialpových topánok, pritom poskytujú jemné teplo okolo prstov vďaka patentovanej technológii S.E.T (Smart Elastic Technology), ktorá skrýva vyhrievací systém v jednej tenkej línii, v plochom a pružnom šve. Vďaka tejto novej technológii francúzskej spoločnosti Therm-ic sú k dispozícii aj športové ponožky s vyhrievaním.

Vďaka vysokej elasticite, funkčnému a odolnému polyamidu a značnému podielu merino vlny nové vyhrievané ponožky skvele sedia na nohe, majú tenkú konštrukciu, pritom si zachovávajú dobrú priedušnosť a termoregulačné schopnosti. viac

Varianty5

Veľkosť Dostupnosť Cena Množstvo (pár)
Therm-ic Ultra Warm Performance Socks S.E.T - Veľkosť: 42-44 35-36 Skladom viac 100 EUR
Therm-ic Ultra Warm Performance Socks S.E.T - Veľkosť: 42-44 37-38 Viac ako 5 ks viac 100 EUR
Therm-ic Ultra Warm Performance Socks S.E.T - Veľkosť: 42-44 39-41 Skladom viac 100 EUR
Therm-ic Ultra Warm Performance Socks S.E.T - Veľkosť: 42-44 42-44 Viac ako 5 ks viac 100 EUR
Therm-ic Ultra Warm Performance Socks S.E.T - Veľkosť: 42-44 45-47 Skladom viac 100 EUR

Pre všetkých, ktorí chcú zo svojich športových lyžiarskych zážitkov vyťažiť maximum, sú určené nové technické športové vyhrievané ponožky Therm-ic Ultra Warm Performance S.E.T®, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre skúsených lyžiarok a lyžiarov. Ich tenká konštrukcia a nová technológia Smart Elastic Technology® zaisťujú optimálne usadenie na chodidle, sadnú aj do tesnej športovej lyžiarskej obuvi. Diskrétna vyhrievacia línia šíri jemné teplo okolo prstov (ohrevný element je vedený v plochom elastickom šve okolo prstov) bez toho, aby bol obmedzený športový strih a vysoká elasticita ponožky.

Ponožky kombinujú termoregulačnú technológiu pletenia polyamidových vlákien s merino vlnou pre výkonnú izoláciu a priedušnosť. Polyamidové vlákna poskytujú skvelú odolnosť, podporujú dobrý strih a usadenie na nohe vďaka podielu elastanu. Tepelnoizolačné štruktúry pleteniny a systém priedušných kanálikov sú strategicky umiestnené tak, aby fungovali v synergii s vyhrievacou technológiou Smart Elastic Technology®. Technológia Moisture-Vent absorbuje vlhkosť z pokožky, podporuje priedušnosť a udržuje nohy v suchu.

Tieto vyhrievané ponožky sú vhodné aj do skialpových topánok. Cestou nahor oceníte ich dobrý kontakt s chodidlom a priedušnosť, cestou nadol môžete zapnúť ohrev a výrazne zlepšiť tepelný komfort v skialpovej topánke.

Keď to zhrnieme, ponožky s vyhrievaním Ultra Warm Performance S.E.T® majú optimálny športový strih a poskytujú výkon aj tepelný komfort pre skúsených lyžiarov. Majú tenkú a jemnú hrejivú líniu S.E.T a termoregulačnú technológiu pletenia, aby udržali vaše nohy v teple a suchu aj v extrémnych podmienkach. Vďaka tenkej konštrukcii a optimálnemu strihu tieto ponožky umožnia vyťažiť maximum aj v športových prackách.

Ponožky sú dodávané bez batérií. Pozrite sa na kompatibilné batérie nižšie v súvisiacich produktoch. K ponožiam s technológiou S.E.T odporúčame voliť kapacitnejšie akumulátory S-Pack 1200 alebo S-Pack 1400B. Batérie vám poskytnú až 9 hodín tepla v závislosti na použitej batérii a zvolenej intenzite vyhrievania.

Výber veľkosti - odporúčanie
Pokiaľ ste na rozhraní veľkostí, vyberte skôr menšiu veľkosť ponožiek, najmä ak máte užšie chodidlo.

 

Technické vlastnosti vyhrievaných ponožiek

 • Tenká konštrukcia a optimálny športový strih
 • Patentovaná S.E.T technológia - diskrétne vedenie vykurovacieho systému v jednom plochom šve
 • Ergonomický fit v oblasti chodidla, členku a lýtka
 • Optimálna tepelná izolácia (kvalitné materiály vrátane vlny merino) + vyhrievanie
 • Dobrý odvod vlhkosti a priedušnosť

Zloženie

 • Polyamid 60%
 • Merino vlna 37%
 • Elastan 3%

Tipy na údržbu

 • Pred praním ponožiek vyberte batérie
 • Pred praním otočte ponožky naruby
 • Ponožky perte v práčke maximálne na 30 ° s nízkym odstreďovaním.
 • Nepoužívajte bielidlo
 • Nepoužívajte aviváž

Parametre
Aktivita lyžovanie, skialp, bežky
Veľkosť 35-36, 37-38, 39-41, 42-44, 45-47
Materiály merino, syntetické
Určenie unisex
Aktivita lyžovanie, skialp, bežky
Veľkosť 35-36, 37-38, 39-41, 42-44, 45-47
Materiály merino, syntetické
Určenie unisex