Výrobca: SidasKód produktu: CSEMFSSLM_b2cDoprava a platba

89 EUR

Pohodlné lyžiarske vložky, určené na úpravu priamo na vašu nohu pomocou technológie My Fit. Zvlášť tenký variant do topánok, v ktorých nie je miesta nazvyš. viac

Ide o polotovar vložiek v plochom prevedení. Vložky do topánok sú určené na 3D tvarovanie na mieru podľa odtlačku nohy zákazníka na špeciálnom tvarovacom zariadení. Možno zakúpiť iba v predajniach vybavených technológiou Sidas My Fit.

 

Komfortné zvlášť tenké vložky do lyžiarskych topánok sa na špeciálnom prístroji vytvarujú podľa vášho chodidla, a poskytujú potom lepšiu stabilitu, komfort, oporu päty a usadenie členka, a vďaka tomu umožnia lyžiari účinnejšie prenášať sily do lyžiarskej topánky a lyže. Penová vrstva lepšie tlmí nárazy.

Rozmery v mm

Technické vlastnosti

  1. Vrchná vrstva zo sublimovaného polyesteru je mäkká a ľahko tvarovateľná
  2. Pena Podialene (1,5 mm) je trvanlivá a komfortná
  3. Čierny Podiaflex pre precíznejšiu kontrolu prenosu síl
  4. Podiaflex N podporuje chodidlo a stabilizuje jeho usadenie v bote
  5. Carbon Podiaflex stabilizuje a podporuje pätu


Vložky s technológiou My Fit je možné zakúpiť a vytvarovať iba v špecializovaných predajniach s prístrojom My Fit Station.

Vytvarovanie vložiek presne podľa vášho chodidla trvá necelých 10 minút. Proces začína analýzou chodidla, meraním alebo skenovaním šírky, dĺžky a tvaru chodidla. Potom nasleduje výber vhodnej vložky a jeho tvarovanie na prístroji. Po vložení vložky do prístroja ich zaťažíte chodidlami a počkáte, až sa kombináciou tepla a tlaku vytvarujú. Po ich ochladení vetráčikom ich možno okamžite vložiť do topánok a používať.

Parametre
Aktivita lyžovanie
Technológia My Fit
Klenba individálna (na mieru)
Materiály termoplastické
Veľkosť XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XL (45-47), XXL (46-47)
Určenie unisex