Výrobca: SidasKód produktu: CSEMFSMR_b2cDoprava a platba

89 EUR

Merino vlnou zateplená lyžiarska vložka do topánok, určená na prispôsobenie vášmu chodidlu počas 10 minút vďaka technológii My Fit. viac

Ide o polotovar vložiek v plochom prevedení. Vložky do topánok sú určené na 3D tvarovanie na mieru podľa odtlačku nohy zákazníka na špeciálnom tvarovacom zariadení. Možno zakúpiť iba v predajniach vybavených technológiou Sidas My Fit.

 

Vložka do lyžiarskych topánok po vytvarovaní stabilizuje chodidlo, prináša mu najväčší možný komfort, usadzuje kvalitne členok a pätu, a tak zaisťuje lepší prenos síl do lyžiarskej topánky a lyže. Vrchná vrstva s vlnou Merino poskytuje tepelný komfort, odvádza vlhkosť a pohlcuje pachy.

Rozmery v mm

Technické vlastnosti

  1. Vrchná vrstva z vlny Merino je mäkká a teplá
  2. Pena Podialene (1,5 mm) tlmí nárazy bez toho, aby zmenšila priestor v topánke
  3. Čierny Podiaflex pre precíznejšiu kontrolu prenosu síl
  4. Podiaflex N podporuje a stabilizuje chodidlo
  5. Carbon Podiaflex podporuje a stabilizuje pätu


Vložky s technológiou My Fit je možné zakúpiť a vytvarovať iba v špecializovaných predajniach s prístrojom My Fit Station.

Vytvarovanie vložiek presne podľa vášho chodidla trvá necelých 10 minút. Proces začína analýzou chodidla, meraním alebo skenovaním šírky, dĺžky a tvaru chodidla. Potom nasleduje výber vhodnej vložky a jeho tvarovanie na prístroji. Po vložení vložky do prístroja ich zaťažíte chodidlami a počkáte, až sa kombináciou tepla a tlaku vytvarujú. Po ich ochladení vetráčikom ich možno okamžite vložiť do topánok a používať.

Parametre
Aktivita lyžovanie
Technológia My Fit
Klenba individálna (na mieru)
Materiály merino, termoplastické
Veľkosť XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XL (45-47), XXL (46-47)
Určenie unisex