Výrobca
Sidas

Kód produktu
ABFEETREVEIQ24

EAN
3661267370700

Viac ako 5 ks

Nové jedinečné meradlo nôh. Okrem rozmerov chodidla (dĺžka a šírka nohy) zmeria aj orientačne tlak, z ktorého je možné vyčítať, akú klenbu klient má a aké produkty mu odporučiť. Voliteľne je možné výsledky merania preniesť aj do digitálnej podoby a poskytnúť ich zákazníkovi alebo s nimi ďalej pracovať. viac

Nový Feet Revelator IQ je mechanický nástroj na meranie chodidla, ktorý meria dĺžku, šírku a určí typ klenby samostatne pri pravej a ľavej nohe. Táto nová verzia meradla chodidiel je výborná na odporúčanie správnej obuvi a vložiek do topánok, zobrazuje rozmery chodidiel v centimetroch a vo veľkostiach Mondopoint, UK, USA a EUR. Dodáva sa s QR kódom pre ľahký prístup k výsledkom merania v novej aplikácii Shoo IQ Lite v digitálnej podobe. Aplikácia poskytuje podrobné informácie o meraniach, ktoré je možné následne uložiť do telefónu a zdieľať v aplikácii Shoo IQ Lite pre získanie odporúčaní vhodnej obuvi, vložiek a ponožiek.

Meradlo nohy Sidas Feet Revelator IQ okrem rozmerov chodidla zmeria aj orientačne tlak (zostane odtlačok chodidla), z ktorého je možné vyčítať, akú klenbu klient má a aké produkty mu odporučiť. S meradlom nôh Sidas Feet Revelator IQ môžete obratom zistiť typ klenby chodidla zákazníka. Jednoduché a rýchle použitie. Stačí meradlo otvoriť a tým vymažete odtlačok nôh zákazníka a zariadenie je okamžite pripravené na ďalšie meranie. Meranie je možné vykonávať aj v tenkých ponožkách.

Výhody nového meradla na nohy:

Meranie: Mechanický prístroj, pomocou ktorého môžete ľahko merať dĺžku a šírku nôh zákazníka. Špeciálna priľnavá membrána poskytne odtlačok chodidla, vďaka ktorému zistíte typ klenby zákazníka a môžete mu odporučiť vhodné vložky do topánok.

Samostatné meranie pravého a ľavého chodidla: dĺžka a šírka sa meria pri každej nohe nezávisle vďaka novej konštrukcii prístroja, poskytuje presnejšie informácie a tým aj lepšie odporúčania.

Voliteľný digitálny výstup: naskenovaním QR kódu na meradle chodidiel sa spustí aplikácia Shoo IQ Lite a výsledky meraní sa prevedú do digitálneho výstupu. Hodnoty merania môžete zdieľať pomocou QR kódu so zákazníkom. V aplikácii Shoo IQ Lite si môžete uložiť miery chodidiel zákazníka a mať možnosť poskytovať presnejšie ponuky (napr. pri on-line predajoch a pod.).

Pozn.: 3 mesiace po zakúpení meradla beží testovacia verzia aplikácie Shoo IQ Lite, pokiaľ budete chcieť aplikáciu naďalej využívať, je potrebné hradiť poplatok poskytovateľovi softvéru (nemecká spoločnosť Corpus.e) podľa platného cenníka.

Meradlo poskytuje plnohodnotné informácie aj bez využitia aplikácie.

Ako použiť meradlo nôh:

  • Požiadajte zákazníka, aby sa postavil na Revelator™.
  • Zmerajte dĺžku a šírku.
  • Analyzujte odtlačok.
  • Môžete naskenovať QR kód a meranie rýchlo preniesť do digitálnej podoby do aplikácie Shoo IQ Lite
  • Otvorte a znovu zatvorte Feet Revelator IQ, tým je prístroj na meranie nohy pripravený na ďalšie meranie.