Lyžiarske ponožky - Veľkosť - SM (39-40)

Ponožky pre zjazdové lyžovanie Sidas sú určené pre športovo ladených lyžiarov a lyžiarky. Majú nižší objem materiálu, takže umožňujú presnejší a rýchlejší prenos síl z nohy na topánky a následne na lyže. Sidas má 2 kategórie lyžiarskych ponožiek, všetky so zaujímavým pomerom Merino vlny:

Synergy Fit Line: 200 ihiel pri pletení ponožiek, tenká konštrukcia na presný prenos síl, silikónové vlákno Grip Yarn pre lepší kontakt s vložkou a topánkou a lepšie usadenie na nohe, tesný fit blížiaci sa kompresným ponožkám, 7 veľkostí.
Anatomic Line: 156 ihiel pri pletení lyžiarskych ponožiek, stredne tenká konštrukcia pre dobrý prenos informácií z nohy na topánku, športový fit, 4 veľkosti.

 

Lyžiarske ponožky Therm-ic sú vyladené tak, aby v rámci termoregulácie poskytovali skvelú ochranu proti chladu. Ultra Warm nesú označenie najteplejšie vyhrievané lyžiarske ponožky. Extra Warm kolekcia zahŕňa najteplejšie merino lyžiarske ponožky bez vyhrievania, stredne zateplené sú ponožky pre zjazdové lyžovanie Therm-ic z kolekcie Warm.