Lyžiarske ponožky - Materiály - antibakteriálne

Ponožky pre zjazdové lyžovanie Sidas sú určené pre športovo ladených lyžiarov. Majú nižší objem materiálu, takže umožňujú presnejší a rýchlejší prenos síl z nohy na topánky a následne na lyže. Sidas má 2 kategórie lyžiarskych ponožiek, všetky so zaujímavým pomerom Merino vlny:

Výkonnostné lyžiarske ponožky Synergy Fit Line: 200 ihiel pri pletení ponožiek, tenká konštrukcia na presný prenos síl, silikónové vlákno Grip Yarn pre lepší kontakt s vložkou a topánočkou a lepšie usadenie na nohe, tesný fit blížiaci sa kompresným ponožkám, 7 veľkostí.
Športové ponožky na lyže Anatomic Line: 156 ihiel pri pletení lyžiarskych ponožiek, stredne tenká konštrukcia pre dobrý prenos informácií z nohy na topánku, športový fit, 4 veľkosti.

Komfortné lyžiarske podkolienky Therm-ic sú vyladené tak, aby v rámci termoregulácie poskytovali skvelú ochranu proti chladu. Lyžiarske ponožky s názvom Ultra Warm sú to najteplejšie, čo Therm-ic ponúka: vyhrievané lyžiarske ponožky. Extra Warm kolekcia zahŕňa najteplejšie merino lyžiarske ponožky bez vyhrievania, stredne zateplené sú ponožky na lyžovanie Therm-ic z kolekcie Warm.