Vložky na bežné nosenie a do spoločenskej obuvi - Technológia - Univerzální 3D

V spoločenskej obuvi býva často menej vnútorného priestoru, a preto pokiaľ by ste do nich chceli umiestniť ortopedicky tvarované vložky, ktoré vám podporia pozdĺžnu klenbu a zrovnajú osové postavenie kĺbov dolnej končatiny, je dobré vyberať z tých vložiek, ktoré zaberú minimum miesta.

Vložky do spoločenskej obuvi a na každodenné nosenie od Francúzskeho špecialistu Sidas nájdete aj vo verziách Slim. Napríklad model 3Feet Slim zaberá pod predonožím len 2 mm.

Pokiaľ by ste si do svojej každodennej obuvi priali mať vložky zhotovené priamo na mieru, vložky Sidas Custom Multi Slim vám špecialisti vybavení potrebnou technológiou a znalosťami vytvarujú priamo na mieru.

Špičkovú „hotovú“ možnosť poskytujú vložky City+, ktoré sú vytvarované pre strednú klenbu chodidla a sú dostupné aj vo verzii pre dámy (Sidas City+ Lady), ktoré ocenia tieto vložky do lodičiek kvôli ich štíhlemu tvaru, ktorý padne aj do úzkej dámskej obuvi.

Poradca


Ako určiť klenbu chodidla? Sidas 3Feet

Ako určiť klenbu chodidla? Sidas 3Feet

Vložky 3Feet sa vyberajú podľa klenby používateľa. Pre nízku klenbu sú určené 3Feet vložky LOW, pre strednú klenbu vložky označené MID a pre vysokú klenbu modely HIGH. Aby ste vedeli, aký variant vložiek Sidas 3Feet vybrať, je potrebné zmerať výšku klenby chodidla.


Bolesť klenby chodidla

Bolesť klenby chodidla

Bolesť klenby chodidla je nepríjemný a často limitujúci problém, ktorý môže postihnúť nielen športovcov, ale každého človeka. Existuje niekoľko hlavných príčin, ktoré môžu viesť k bolesti v tejto oblasti a nie je dobré problémy neriešiť a nechať ich prerásť vo väčšie komplikácie. V nasledujúcom článku popisujeme hlavné problémy týkajúce sa klenby chodidla a základnej rady, ako s nimi bojovať.