Futbalové vložky do topánok - Technológia - Custom

Francúzsky Sidas vyvinul vložky do kopačiek - Sidas Football 3D. Tieto anatomicky tvarované futbalové vložky do topánok majú úzky tvar, ktorý kopíruje tvar kopačiek. Majú strednú podporu klenby (umožňuje prirodzený pohyb chodidla, zlepšuje usadenie nohy v obuvi, presnosť a stabilitu), pod pätou je tlmiaca gélová vrstva.

Do úzkych futbalových topánok je vhodný aj model 3Feet Slim, ktorý je k dispozícii pre 3 typy klenby (nízka, stredná, vysoká). Jeho hlavnou výhodou je, že v tesných kopačkách vďaka hrúbke materiálu 2 mm (v prednej časti) ponechajú viac priestoru aj pre širšie chodidlá.

Poradca


Ako určiť klenbu chodidla? Sidas 3Feet

Ako určiť klenbu chodidla? Sidas 3Feet

Vložky 3Feet sa vyberajú podľa klenby používateľa. Pre nízku klenbu sú určené 3Feet vložky LOW, pre strednú klenbu vložky označené MID a pre vysokú klenbu modely HIGH. Aby ste vedeli, aký variant vložiek Sidas 3Feet vybrať, je potrebné zmerať výšku klenby chodidla.


Bolesť klenby chodidla

Bolesť klenby chodidla

Bolesť klenby chodidla je nepríjemný a často limitujúci problém, ktorý môže postihnúť nielen športovcov, ale každého človeka. Existuje niekoľko hlavných príčin, ktoré môžu viesť k bolesti v tejto oblasti a nie je dobré problémy neriešiť a nechať ich prerásť vo väčšie komplikácie. V nasledujúcom článku popisujeme hlavné problémy týkajúce sa klenby chodidla a základnej rady, ako s nimi bojovať.