Ako vybrať batérie k vyhrievaným ponožkám a vložkám?

Čím sa lyší batérie?

  • Ich sila určuje ich životnosť, ale aj schopnosť rýchlo zahriať vaše ponožky, vložky, bundy a rukavice
  • Počet úrovní tepla. Všetky batérie Therm-IC ponúkajú 3 rôzne úrovne tepla, takže si môžete upraviť intenzitu tak, aby vyhovovala vašim potrebám a podmienkam
  • Kompatibilita Bluetooth ponúka možnosť spravovať tieto úrovne tepla na diaľku prostredníctvom špeciálnej aplikácie na vašom smartfóne

Venujte pozornosť starostlivosti o batérie, môžete niekoľkonásobne predĺžiť ich životnosť.

Pokiaľ akumulátor nefunguje tak ako má, najskôr ho skúste opakovane nabiť a vybiť, zvlášť po dlhom uskladnení je potrebné batériu trochu „oživiť“. Životnosť každého akumulátora je uvedená v užívateľskom manuáli. Na nabíjanie batérií vždy používajte originálny kábel a adaptér s odporúčanými parametrami.

Prehľad batérií Therm-ic

Vyhrievané produkty Therm-ic používajú niekoľko druhov akumulátorov, ktoré sú navrhnuté pre fungovanie na špecifickom mieste (na nohe v ponožke, v rukaviciach a pod). Vyhrievané rukavice majú batérie integrované a ako jediné sa tak predávajú vrátane batérií, k ostatným produktom je možné vybrať batérie s rôznou kapacitou. V každej vyhrievanej rukavici je umiestnená dvojbatéria, ktorú pri správnej starostlivosti o rukavice nie je bežne potrebné vyberať ani kvôli nabíjaniu. V prípade, že batéria už neplní svoju funkciu a uplynula doba jej životnosti (spravidla 6 mesiacov), je možné zakúpiť jednotlivo náhradné batérie.

Pre vyhrievané ponožky je určený rad S-Pack s kapacitou 700, 1200 alebo 1400, pokiaľ je za číslom písmeno B, ide o verziu s Bluetooth ovládateľnou cez mobilnú aplikáciu. Pre vyhrievané vložky do topánok sú určené batérie C-Pack s kapacitou 1300 alebo 1700. Vyhrievané vesty a bundy je možné napájať akoukoľvek powerbankou s USB výstupom, ak chcete využiť funkcie Bluetooth, zapojte powerbanku cez k tomu určený kábel, ktorý je súčasťou dodávky vyhrievanej bundy alebo vesty.

Vyhrievané spodné prádlo využíva špeciálne odolné batérie BodyPack.